Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

"Pevnost" Evropa aneb od ničeho k ničemu

10. 02. 2016 13:10:36
První únorový víkend byl napříč Evropou ve znamení protestů proti imigraci, respektive ve většině případů šlo spíše o protesty proti Islámu.

Většina těchto protestů proběhla v poklidu a bez incidentů. Vyjímkou snad jen byl medializovaný humbuk kolem "střetu" příznivců a odpůrců imigrace v Praze a následný útok na autonomní centrum Klinika, které je známo svou podporou uprchlíků. Toto centrum, které je mimochodem ve velkém podporováno Pražským magistrátem a má úzkou vazbu na primátorku Prahy, je také doupě anarchistů a krajně levicových jedinců, kteří by nejlépe zrušili hranice a otevřeli Evropu všemu možnému. Lze jen příkladně vidět, jakým směrem naši politici míří a které názory a hodnoty jsou jim blízké. Centrum Klinika bylo napadeno neznámými útočníky. Různí pseudohumanisté, antifašisté, spolu s politiky mají ale již jasno. Za útokem stojí neonacističtí fotbaloví chuligáni. Je směsné, že vyšetřování ještě pomalu ani nezačalo a někteří mají již úplně jasno. Je však co soudit? Lidé, kteří tvoří kolektiv centra Klinika často tleskání útokům na své oponenty a mnohdy i k tomu vyzívají. Nyní jejich nářek tedy působí dost komicky jako když zloděj křičí, chyťte zloděje. Toto centrum vyvrhelů společnosti jde proti vlastním lidem, ačkoliv ne až tak vlastním, protože pojmy jako národ a vlast jim jsou naprosto cizí, stejně jako tradice, historie a Evropa jako silný celek.

Co nám tedy protesty ukázaly? Ukázaly, že nevole proti Islámu je silnější, než nevole proti imigraci jako takové. Většina uskupení, která v ČR brojí proti imigraci jsou spolky založené na nenávisti Islámu. Můžeme si myslet o Islámu své, můžeme jej odsoudit, ale tahle jednostranná nenávist je naprosto zcestná a zbytečná. Nemůžeme odsuzovat náboženství, či jinou kulturu, odsoudit bychom měli střet těchto kultur, respektive jejich devastaci v multikulturní žumpě. Je pochopitelné, že některé kultury a náboženství spolu pohromadě fungovat nemohou, to ale není důvod k nenávisti. Je na místě se zamyslet, zda není rozumnější žít si každý na svém a po svém. To ovšem nechápou čelní představitelé EU, pseudohumanisté a multikulturní blázni, kteří buď slepě věří, že všechno jde smísit a nebo cíleně chtějí zničit evropskou civilizaci. Je nám vtloukáno do hlav, že imigrace je důležitá z toho důvodu, že původní obyvatelstvo vymírá. Opravdu nás ale cizinci mohou zachránit? Kolik financí to ale vezme z našich kapes? Tyto miliardy by mohly být použity na podporu rodin, abychom těmto černým scénářům mohli zabránit. Evropské vlády jdou tímto proti vlastním lidem, kterým plivou rovnou do tváře. Plivou do tváře rodinám, které se dostávají do dluhových pastí, aby uživily své děti, zatímco miliardy jdou na pomoc přivandrovalcům. Jsme svědky jasné a řízené invaze, která má za cíl nahrazení původního obyvatelstva Evropy, tzv. Velké výměny. Neproudí nám do Evropy pouze muslimové, ačkoliv jsou ve většině, ale také utečenci z Afriky, kteří mají absolutně jiné sociální a kulturní zvyky. Ty již mohou vidět na západu Evropy v podobě násilí na ženách, dětech, loupeží atd.. Jejich socializace je naprosto nemožná a je to jen potvrzení toho, že multikulturní společnost nemůže nikdy fungovat. Tohle není vůbec o nenávisti, ale o pudu sebezáchovy. V Anglii, a nejen tam, již cizinci hovoří o tom, že je to jejich země a že pomalu přebírají Evropu.

Kolik staletí Evropa odolávala cizím nájezdníkům? Bránili své území a vlastní životy, ačkoliv jich mnoho ty životy položilo, Evropu ubránili! Dnes máme otevřené hranice a nikdo nájezdníky nedrží před hranicemi. Co víc, pustíme je dál, hezky je pohostíme a budeme doufat, že nám naší vstřícnost vrátí s vděkem. Můžeme čekat, avšak se nedočkáme nikdy. Dočkáme se násilí, které bude gradovat. Nikdo již nemá snad ani pochyby o tom, že silvestrovské útoky nebyly žádnou náhodou. Tyto útoky byly plánované a řízené napříč Evropou. Měly nám ukázat, jak začínají být cizinci organizování napříč státy. Co nám hlavně ale měly ukázat, to je varovný signál, abychom začali něco dělat a zkusili si zachránit vlastní životy, než bude pozdě.

Co tedy demonstrace vyřešily? Nic. Naše vláda se spolu s vládou EU směje z tepla svých kanceláří a nějaké demonstrace je nemohou rozhodit. Demonstrace začne a skončí, za dva dny už si na ni nikdo ani nevzpomene a plány jdou dál. Poslanec Tomio Okamura prohlásil výstižně, že boj zbyde na nás, obyčejných občanech. Chtěl tím asi říci, že skrz politickou moc žádná změna nenastane. Změna přijít musí, avšak se obavám, že nikdy nepřijde skrz volby, neboť jak se říká, kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali... Sametová revoluce, respektive sametový podvod již nikdo nečekejte. Už tu není Havel, který by se s komunisty domluvil, že převezme na sebe obrázek demokracie a jim ponechá moc. Ale co my víme, dnešní tzv. opozice, která se vykrystalizovala na imigrační krizi, může po volbách také otočit. Je důležité, tedy pokud ještě někdo věří volbám, volit ty, co na imigraci jako takovou upozorňovali již před nástupem největší vlny utečenců, která zatím proběhla. Tyto populistické a jednostranně založené spolky nejsou ničím jiným, než prospěcháři, kteří se chtějí svézt na vlně nevole. Čí zájmy hájí, je otevřená otázka, pokud na jejich demonstracích místo českých vlajek vlají vlajky izraelské. Vždy v období určité krize se zjevují spolky, které se představují jako řešení v dané situaci. Pokud se na ně ale podívate pěkné zblízka, tak zjistíte, že ještě nedávno byli úplně na jiné straně a přešli jen z vlastní vypočítavosti. I nyní tomu tedy není jinak.

Žijeme v demokracii, respektive nám neustále říkají, že v ní žijeme, tudíž mluvit o revoluci může znít jako výzva k násilí a porušení jakýchsi demokratických hodnot. Kde ale hledat východisko? Ve volbách? V demonstracích, které nechávají politiky naprosto klidnými? Kde je východisko a demokratická cesta k záchraně svých životů, národa a záchraně silné Evropy? Pokud v této souvislosti mluvíme o demokracii, která zde nikdy ovšem nebyla, tak kde je hranice toho, co se může a co už ne. Právem každého je se postavit na odpor proti vládě, která nezastupuje občany, kteří ji zvolili. Pokud to nejde prostřednictvím peticí, kterým se vláda vysmála, nelze politiky ani přímo odvolat, nastává jediná možnost a to jejich sesazení. Jedinou možností je celonárodní protest za okamžité svržení vlády a vystoupení z Evropské unie, podpořený generální stávkou.

Závěrem bych chtěl opět vyzvat k podpoře subjektů odmítající imigraci z principu, namísto jednostranné nenávisti vůči jednomu náboženství. Tyhle subjekty by zastavily možná přísun muslimů, ale ostatní by přijali s celou láskou a péčí.
Evropa pomalu zaniká. Momentálně to není žádná pevnost, ale spíš azylový dům. Je čas obnovit pevnost, kterou kdysi byla, než bude pozdě. Čas ubíhá hodně rychle a moc ho již k záchraně nezbývá...

Autor: Dominik Březný | středa 10.2.2016 13:10 | karma článku: 23.53 | přečteno: 741x

Další články blogera

Dominik Březný

Poslední naděje pro Francii

Francouzští občané stojí před možná nejzásadnějším rozhodnutím ve vlastní historii. Mají možnost volby, ve které mohou podpořit možnou změnu a dát možnost své vlastní záchraně.

4.5.2017 v 18:50 | Karma článku: 35.33 | Přečteno: 1215 | Diskuse

Dominik Březný

Můj projev na 1.Máji v Brně

Národní a sociální První Máj, tak znělo motto shromáždění nacionalistů v Brně. Bylo mi velkou ctí vystoupit na této akci s projevem po boku domácích i zahraničních řečníků.

3.5.2017 v 21:27 | Karma článku: 16.02 | Přečteno: 272 | Diskuse

Dominik Březný

Evropo, probuď se!

Evropa jak ji známe a jak ji znali naší předkové se ocitá na důležitém rozcestí, které rozhodne o její budoucnosti, respektive o její samotné existenci.

28.4.2017 v 14:23 | Karma článku: 27.21 | Přečteno: 887 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Martin Bělík

Pohled na volby očima marketéra

Nechci hodnotit programy stran ani jejich kvalitu a kandidáty. Chci se jen trochu zamyslet, proč byli úspěšní a proč ne. A také bych přidal zamyšlení pro mladé o sociálních sítích.

24.10.2017 v 0:05 | Karma článku: 6.49 | Přečteno: 96 |

Otto Černý

Kdepak přistěhovalci, národe švédský, vy sami.

Švédskem otřásá skandál. Úspěšný a oblíbený programový ředitel švédského kanálu TV 4 byl svými kolegyněmi nařčený ze sexismu, rasismu, homofobie a sexuálních obtěžování.

23.10.2017 v 21:17 | Karma článku: 36.58 | Přečteno: 1575 | Diskuse

Iva Kabosch

Chci premiéra s koulema aneb ne machiavellismu v praxi!

Otevřený dopis Andreji Babišovi v jeho médiu. Chcete mluvit s občany, tak tady mě máte. Čtěte, reflektujte, diskutujte, reagujte. A hlavně: buďte chlap, nefňukejte a makejte!

23.10.2017 v 21:13 | Karma článku: 22.86 | Přečteno: 866 | Diskuse

Jan Dvořák

Časy se překotně mění. Švejk narazil zpochybněním IQ třetiny voličů

Ano, nastal čas klást si vyšší cíle. A hlavně, už nešvejkovat, a makat. Když nadávat na nové poměry, tak otevřeně, bez dvojsmyslů, aby bylo jasné, jak to myslíte, že nejste anarchistický bořič, ale konstruktivní buřič, buříček.

23.10.2017 v 18:55 | Karma článku: 16.56 | Přečteno: 738 | Diskuse

Zdenek Horner

JakoNacismus v Česku zvedá hlavu

Po volebním úspěchu SPD Tomia Okamury se dalo čekat, že u Jakonacistů dojde okamžitě k posunu dojmu o legalitě propagace fašismu. Pokud laskavého čtenáře zaráží slůvko Jako před slovem Nacismus, vysvětlení je uvnitř.

23.10.2017 v 18:42 | Karma článku: 9.96 | Přečteno: 799 | Diskuse
Počet článků 15 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2798
Jmenuji se Dominik Březný a zajímám se o politickou a sociální situaci nejen v ČR, ale i v globálním měřítku. Dnešní média nám odvracejí pohled od důležitých témat a poskytují nám polopravdy a lži.


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.