Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Zastavme invazi ekonomických imigrantů!

16. 06. 2015 16:53:28
Invaze, jen tak lze nazývat události, které otřásají Evropou poslední dny, týdny a můžeme s klidným svědomím říci, že to jsou už měsíce, ačkoliv tato invaze probíhala v tichosti bez mediálního humbuku.

Invaze, jen tak lze nazývat události, které otřásají Evropou poslední dny, týdny a můžeme s klidným svědomím říci, že to jsou už měsíce, ačkoliv tato invaze probíhala v tichosti bez mediálního humbuku. Příliv politických uprchlíků byl vždy běžnou situací a vyústěním dané situace v zemi, kde nebylo z nějakých důvodů pro místní občany bezpečno. Politická migrace však často spočívala v dočasné pomoci, než se situace v domovině uklidní. Utíkali a stále utíkají však celé rodiny, které chtějí ochránit své potomky. Momentální imigranty, kteří dnes a denně připlouvají k pobřežím západní Evropy, však jako politické uprchlíky nemůžeme označovat. Jedná se totiž o ekonomické uprchlíky, kteří neutíkají ze své země proto, že by se cítili v nebezpečí. Láká je zdejší štědrý sociální systém, na kterém už jejich předchůdci parazitují několik let od chvíle, kdy tato vlna tzv. uprchlíků začala ohrožovat náš kontinent.

Když se podíváme na záběry utečenců, můžeme spatřit, že se nejedná v žádném případě o utrápené rodiny s dětmi, které potřebují pomoc. Vidíme z 95% muže v produktivním věku! Nechal by snad muž svou rodinu v nebezpečném prostředí? Nebylo by v zájmu zodpovědného otce zajistit v první řadě bezpečí pro rodinu? Proč tedy vidíme jen muže...(?) Záběry z míst, kde dochází k vyloděním nám jasně ukazují, co nás může za chvíli postihnout. Co tito lidé dělají hned po připlutí? Přepadávají lidi, kamiony, auta. Jak můžeme dovolit, aby se toto dostalo z pobřeží do celé Evropy?

Nečeká nás jen sociální katastrofa, ale i kulturní. Mnohá léta nám je podsouváno, že mezi námi nejsou rozdíly a multikulturní propaganda běžela v plném proudu. Po letech nepozorované invaze i západní politici zjistili, že multikulturalismus jednoznačně selhal a nikdo neví, jak z toho ven. Hořící předměstí, vyrabované obchody, znásilněné ženy a celkově obrovská kriminalita je odrazem této multikulturní politiky. Francie, Švédsko, Německo a další státy už poznaly tuto multikulturu v praxi a setkávají se s ní dnes a denně.

Dnešní humanisté se nám snaží tvrdit a lhát, že imigranti pro nás nepředstavují hrozbu. Naopak, že je potřebujeme! Ohánějí se pojmy jako je rasismus a xenofobie. Ptám se, v čem je jejich přínos? Aby obyčejný člověk mohl chodit do práce s vědomím, že tisíce „chudáků“ imigrantů vyžírají sociální systém na jeho úkor? Trápí nás nezaměstnanost, kde tedy pro tyto lidi najdeme uplatnění, navíc bez jakékoliv kvalifikace? Zase na úkor našich lidí, kteří přece musí pochopit jejich těžkou situaci?

Řítíme se do hluboké propasti, z které nám pomalu začíná hořet lano ven. Politici EU se snaží prostřednictvím kvót tento problém rozprostřít po celé Evropě a ukazují pravou tvář politiky EU, která spočívá v totalitě. Ví, že když bude problém na jednom místě, respektive jen v určitých oblastech, dojde k potížím a vlna nevole je blíž, než když namluví lidem jednotlivých států EU, že příjmou pouze několik desítek utečenců, takže to vůbec nepoznají. V praxi to bude vypadat tak, že ty desítky budou oficiální číslo, ale neoficiálních imigrantů tu můžeme mít za chvíli tisíce. Již nyní můžeme spatřovat příliv těchto cizinců, třeba například na nádraží v Olomouci jich bylo spatřeno již několik desítek, zejména mužů tmavé pleti.

Nedávno v jednom televizním pořadu říkali, že momentálně jsou imigranti problém, avšak v budoucnu by mohli být pro nás velkým přínosem, jelikož porodnost původních Evropanů klesá a pomalu, ale jistě vymíráme, proto potřebujeme z ekonomického hlediska nahradit tuto „ztrátu“. Je jasné, že porodnost u těchto utečenců je mnohonásobně vyšší, než ta naše. Je to z toho důvodu, že jim nejde o to zajistit dobrý život pro své děti, ale potřebují je na vlastní ochranu. Mám dojem, že není podstatné, zda nás bude ve státě 10 milionů, či pouze 5 milionů. Důležité pro nás musí být to, že budeme bránit vlastní identitu a s tím i svou bezpečnost a bezpečnost svých blízkých.

Zajímavý v tomhle směru byl i pořad Máte slovo, ve kterém jsme viděli obraz společnosti, jaký doopravdy je. Pro příjem imigrantů jsou buď blázni jako pan Milan Kohout, který o sobě tvrdil, že je filozof, ačkoliv filozofem vůbec není, který vybízel k tomu, abychom si utečence rovnou vzali k sobě domů. Pak tu máme rádoby intelektuály a studenty, zastoupené v pořadu studentem filozofie Lukášem Matoškem, který se pohybuje v anarchistických kruzích a sám o sobě tvrdí, že je sociální anarchista. Na úvodní fotce na sociální síti se pyšní nápisem: ,,černí, bílí, spojme síly!“. Tento student, který určitě nemá moc zkušeností s kulturními odlišnostmi a už vůbec se asi moc neohlíží na sociální nepokoje v západní Evropě se nám snažil namluvit, že vlastně nevíme, co čekat od těchto uprchlíků a jak si můžeme být tak jisti, že pro nás představují problém. Pana studenta Matoška bych tedy odkázal se podívat na předměstí do Francie, Švédska a Itálie, aby poznal, jak se tam žije původním obyvatelům. Ovšem jsem si docela jist, že takový filozof by určitě dal vinu domorodcům, protože se nedokáží přizpůsobit cizincům. Celá debata, pokud to tak lze vůbec nazývat, se nesla v duchu nepřehledné diskuze, kde zejména vyšinutý profesor Kohout všem skákal do řeči, nadával svým oponentům a označoval je za rasistický odpad. Když se na tuto osobu zaměříme blíže, tak to není od něj nic překvapivého a spíše se nabízí otázka, kdo takového „odborníka“ do pořadu pozval a za jakým účelem. Svou roli blbce však splnil dokonale...

Není to v žádném případě o rasismu, nenávisti. Tohle je především o lásce ke svým lidem a odkazu, který nám zde naši předkové zanechali. Můžeme se jen dohadovat a spekulovat, proč se toto začalo dít až před pár desítkami let. Lidé mají vždy k blíž k těm, s kterými mají něco společného – tradice, zvyky a celkově kulturní a sociální aspekty. To, co je pro cizince normální, nám už normální nepřijde a naopak. Není potřeba ničit odlišnost, protože v odlišnosti je dokonalost, z jakékoliv strany. Každá kultura by si měla bránit tu svou a žít v ní.

Nesmíme dopustit, abychom byli systematicky nahrazováni!

Nesmíme dopustit ničení vlastní identity!

Nesmíme dopustit, aby nám někdo diktoval, kolik uprchlíků máme přijmout!

Pokud se nepostavíme invazi hned, za chvíli může být pozdě...

Autor: Dominik Březný | úterý 16.6.2015 16:53 | karma článku: 35.75 | přečteno: 1756x

Další články blogera

Dominik Březný

Poslední naděje pro Francii

Francouzští občané stojí před možná nejzásadnějším rozhodnutím ve vlastní historii. Mají možnost volby, ve které mohou podpořit možnou změnu a dát možnost své vlastní záchraně.

4.5.2017 v 18:50 | Karma článku: 35.33 | Přečteno: 1215 | Diskuse

Dominik Březný

Můj projev na 1.Máji v Brně

Národní a sociální První Máj, tak znělo motto shromáždění nacionalistů v Brně. Bylo mi velkou ctí vystoupit na této akci s projevem po boku domácích i zahraničních řečníků.

3.5.2017 v 21:27 | Karma článku: 16.02 | Přečteno: 272 | Diskuse

Dominik Březný

Evropo, probuď se!

Evropa jak ji známe a jak ji znali naší předkové se ocitá na důležitém rozcestí, které rozhodne o její budoucnosti, respektive o její samotné existenci.

28.4.2017 v 14:23 | Karma článku: 27.21 | Přečteno: 887 | Diskuse

Dominik Březný

"Pevnost" Evropa aneb od ničeho k ničemu

První únorový víkend byl napříč Evropou ve znamení protestů proti imigraci, respektive ve většině případů šlo spíše o protesty proti Islámu.

10.2.2016 v 13:10 | Karma článku: 23.53 | Přečteno: 741 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Martin Bělík

Pohled na volby očima marketéra

Nechci hodnotit programy stran ani jejich kvalitu a kandidáty. Chci se jen trochu zamyslet, proč byli úspěšní a proč ne. A také bych přidal zamyšlení pro mladé o sociálních sítích.

24.10.2017 v 0:05 | Karma článku: 6.49 | Přečteno: 96 |

Otto Černý

Kdepak přistěhovalci, národe švédský, vy sami.

Švédskem otřásá skandál. Úspěšný a oblíbený programový ředitel švédského kanálu TV 4 byl svými kolegyněmi nařčený ze sexismu, rasismu, homofobie a sexuálních obtěžování.

23.10.2017 v 21:17 | Karma článku: 36.58 | Přečteno: 1575 | Diskuse

Iva Kabosch

Chci premiéra s koulema aneb ne machiavellismu v praxi!

Otevřený dopis Andreji Babišovi v jeho médiu. Chcete mluvit s občany, tak tady mě máte. Čtěte, reflektujte, diskutujte, reagujte. A hlavně: buďte chlap, nefňukejte a makejte!

23.10.2017 v 21:13 | Karma článku: 22.86 | Přečteno: 866 | Diskuse

Jan Dvořák

Časy se překotně mění. Švejk narazil zpochybněním IQ třetiny voličů

Ano, nastal čas klást si vyšší cíle. A hlavně, už nešvejkovat, a makat. Když nadávat na nové poměry, tak otevřeně, bez dvojsmyslů, aby bylo jasné, jak to myslíte, že nejste anarchistický bořič, ale konstruktivní buřič, buříček.

23.10.2017 v 18:55 | Karma článku: 16.56 | Přečteno: 738 | Diskuse

Zdenek Horner

JakoNacismus v Česku zvedá hlavu

Po volebním úspěchu SPD Tomia Okamury se dalo čekat, že u Jakonacistů dojde okamžitě k posunu dojmu o legalitě propagace fašismu. Pokud laskavého čtenáře zaráží slůvko Jako před slovem Nacismus, vysvětlení je uvnitř.

23.10.2017 v 18:42 | Karma článku: 9.96 | Přečteno: 799 | Diskuse
Počet článků 15 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2798
Jmenuji se Dominik Březný a zajímám se o politickou a sociální situaci nejen v ČR, ale i v globálním měřítku. Dnešní média nám odvracejí pohled od důležitých témat a poskytují nám polopravdy a lži.


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.